Jest to ktos z Polski?

Wiecie coś o nowej aktualizacji i wspieraniu języka polskiego?

3 dni temu zrobili stronę internetową w języku polskim.
O aktualizacji w app nie nie wiem :confused:

Ja jestem hehe i gdy znajduje chwile czasu to odkrywam możliwości Homeya. Migracja z Mi Homa i Tuya :wink:

1 Like

Witam serdecznie,

Czy wiecie może czy jest szansa zintegrować termostaty Salusa SQ610 z Homey Pro ?

Witam .może w końcu doczekamy się polskiego języka ?

Okiełznał ktos może komunikację po socket tcp/ip lub udp, serwer lub klient ?,
apka “Http request flow” posiada mozliwosc wysyłki wartości socketem, ale obudowuje ją paczkę kilkaset znaków/bajtów, a mój PLC odbiera maksymalnie 80.
Scrypt w homeyscript wymaga dodania biblioteki ( require(‘net’) ) ale nie mam pojęcia jak to zrobić bez konieczności instalowania wszystkich narzędzi developerskich jak nodejs itd.

Witam .jak ktoś potrzebuje jest już język Polski

Super :smiley:

Cześć, aktualnie zastanawiam się nad przejściem z HA na Homey. Mam Philips Hue, odkurzacz Xiaomi, sporo urządzeń pod Tuya, zigbee oraz głównie wifi. Jak to wygląda z Tuya? Widzę też, że Hue wykorzystuje żarówki, ale czujników ruchu już nie widzi, czy tak samo jest w wersji płatnej?

Jeżeli chodzi o Philips Hue to u mnie działa wszystko, światła i czujniki bez problemu. Włączniki mam z Aquary, Philipsa i jeszcze kilka różnych firm ( testuje je ).

Część. Ciekawi mnie twoje podejście, widzę tendencje przechodzenia z Homey na HA.widze że troche idziesz pod prąd . U mnie Homey i Ha (AIs)współdziałają zacząłem od Homey. Protokół zigbee w homey ma swoje ograniczenia ,ilości urządzeń , stabilność siatki . Nie wiem o jakiej płatnej wersji piszesz?

Hej wszystkim. Czekałem ponad poł roku na dostępność i mam trochę mieszane uczucia. Co do systemów to duzo Sonoffa musze dac komuś do wgrania tasmoty. bo oryginalny soft nie pozwala na intergracje. philips hue. stary Danfoss link cc tez chyba nie współgra, zaczynam dodawać urządzenia zigbee Tuya i zobaczymy mial ktos problem z dodaniem asystenta google ?

Looking still for a volunteer to translate to Polish. Which Polish speaking person is willing to contribute?

@Gruijter - not sure if this is still valid but count me in.

Yes definitely! Thanks :+1:

See the forum thread for how to do it. If you have any questions please ask there: LEARN A NEW SKILL: contribute to open source software by translating the app Power By The Hour

Cześć!
Wątek dość stary, nie mniej, melduję swoją obecność! :slightly_smiling_face:

Sam zaczynam przygodę z Homey Pro '23, ale dużo wiedzy zaczerpnąłem wcześniej studiując forum i wdrażając Homey Pro '19 dla kolegi, który obecnie jest zadowolony z systemu, rozbudowuje go, choć to i tak początki zabawy :joy:

Także do usłyszenia, liczę na Wasze wsparcie i sam postaram się pomóc jak tylko będę mógł!

Pozdrowienia,
Mateusz

Też się melduje :slight_smile:

Wcześniej przez 8 lat używałem Domoticz na RPi a od 2 miesięcy Homey. Póki co jestem zadowolony. W razie pytań jestem do dospozycji

Pozdrawiam
Łukasz

1 Like