Jest to ktos z Polski?

Prosta odpowiedz wszystkich producentów, do których nie ma apki w homey :wink: a tego trochę jest.
Aktualnie jestem w trakcie migracji wszystkiego do Hassio.

Hej, Moją zabawę z Homey Pro rozpocząłem dwa tygodnie temu i jestem bardzo zadowolony. Poprzednio używałem Domoticza na Rpi z bramką z-wave Aotec Gen5, potem razberry z z-wave.me. Homey Pro jest rewelacyjny. Moją konfigurację odtworzyłem w locie, około 100 urządzen. Wreszcie rozwiązałem problemy z konfiguracją przełączników schodowych z ledowymi światełkami, poza tym nie wywala się system i nie wypadają urządzenia. Natknąłem się na jeden problem z podłączeniem POPP 10 years smoke detector, ale to wina POPP aplikacji. Napisałem do developera. Zobaczymy czy mi odpowie.

Witam wszystkich, wczoraj kupiłem Homey Pro i migruję się z Fibaro Home Center. Jak waszę wrażenia z użytkowania? Dużo urządzeń zigbee jest wspieranych?

Witam .jest u mnie już prawie 2 lata j. Działa świetne, sporadycznie są problemy ,bardziej z winy aplikacji .Jeśli przechodzisz z Fibaro ,to moduły Fibaro działają świetnie ( aplikacja od Athom) . Polecam korzystać z systemów z dobrym wsparciem . Jeśli chcesz mieć dużo rzeczy zigbee możesz skorzystać z conbee 2 .

Cześć,
właśnie zaczynam przygodę z Homey Pro, kupiłem kilka urządzeń Aqara, Philips hue, Innr, Aeotec.
Testy które na razie przeprowadzam napawają mnie optymizmem :slight_smile:
Zaraz w innym poście napiszę kilka pytań.
ooooo tu Żaluzje zewnętrzne fasadowe
Pozdrawiam

Wiecie coś o nowej aktualizacji i wspieraniu języka polskiego?

3 dni temu zrobili stronę internetową w języku polskim.
O aktualizacji w app nie nie wiem :confused:

Ja jestem hehe i gdy znajduje chwile czasu to odkrywam możliwości Homeya. Migracja z Mi Homa i Tuya :wink:

1 Like

Witam serdecznie,

Czy wiecie może czy jest szansa zintegrować termostaty Salusa SQ610 z Homey Pro ?

Witam .może w końcu doczekamy się polskiego języka ?

Okiełznał ktos może komunikację po socket tcp/ip lub udp, serwer lub klient ?,
apka “Http request flow” posiada mozliwosc wysyłki wartości socketem, ale obudowuje ją paczkę kilkaset znaków/bajtów, a mój PLC odbiera maksymalnie 80.
Scrypt w homeyscript wymaga dodania biblioteki ( require(‘net’) ) ale nie mam pojęcia jak to zrobić bez konieczności instalowania wszystkich narzędzi developerskich jak nodejs itd.

Witam .jak ktoś potrzebuje jest już język Polski

Super :smiley:

Cześć, aktualnie zastanawiam się nad przejściem z HA na Homey. Mam Philips Hue, odkurzacz Xiaomi, sporo urządzeń pod Tuya, zigbee oraz głównie wifi. Jak to wygląda z Tuya? Widzę też, że Hue wykorzystuje żarówki, ale czujników ruchu już nie widzi, czy tak samo jest w wersji płatnej?

Jeżeli chodzi o Philips Hue to u mnie działa wszystko, światła i czujniki bez problemu. Włączniki mam z Aquary, Philipsa i jeszcze kilka różnych firm ( testuje je ).

Część. Ciekawi mnie twoje podejście, widzę tendencje przechodzenia z Homey na HA.widze że troche idziesz pod prąd . U mnie Homey i Ha (AIs)współdziałają zacząłem od Homey. Protokół zigbee w homey ma swoje ograniczenia ,ilości urządzeń , stabilność siatki . Nie wiem o jakiej płatnej wersji piszesz?

Hej wszystkim. Czekałem ponad poł roku na dostępność i mam trochę mieszane uczucia. Co do systemów to duzo Sonoffa musze dac komuś do wgrania tasmoty. bo oryginalny soft nie pozwala na intergracje. philips hue. stary Danfoss link cc tez chyba nie współgra, zaczynam dodawać urządzenia zigbee Tuya i zobaczymy mial ktos problem z dodaniem asystenta google ?

Looking still for a volunteer to translate to Polish. Which Polish speaking person is willing to contribute?

@Gruijter - not sure if this is still valid but count me in.

Yes definitely! Thanks :+1:

See the forum thread for how to do it. If you have any questions please ask there: LEARN A NEW SKILL: contribute to open source software by translating the app Power By The Hour