Problem z iRobot

Cześć,

Mam problem z iRobotem, zwykle po jednym cyklu odkurzania, robot traci połączenie z Homey, pojawia się czerwona chmurka z komunikatem “Command failed”.
Problem pojawia się tylko w Homey, połączenie z oficjalną aplikacją zawsze działa, podobnie połaczenie z IFTTT które obecnie mnie ratuje :slight_smile:

Ma ktoĹ› podobny problem?

Przetłumaczone z Google:

To samo mam z nowÄ… aplikacjÄ… (iRobot App fĂĽr Homey | Homey) od dewelopera iRobot.

Jestem w kontakcie z deweloperem i czekam na informacjÄ™ zwrotnÄ….

A jaki masz z nim flow ? SprĂłbujÄ™ go z moim robotem :slight_smile:

Używam tej samej aplikacji :slight_smile: i też do nich pisałem, daj znać jak się czegoś dowiesz :slight_smile:

Mam ustawione, że jak nikogo nie ma w domu to ma się uruchomić o konkretnej godzinie, natomiast błąd wyskakuje jak się klika na ikonkę startu w app.

Dlatego zrobiłem obejście i dodałem przez IFTTT jako webhook’s i uruchamiam teraz odkurzacz jako flow…

Cześć

Testuje wersje 0.2.0 aplikacji, póki co działa… zobaczymy za kilka godzin :slight_smile:

Przetłumaczone z Google:

Ja rĂłwnieĹĽ. Jak dotÄ…d wyglÄ…da dobrze. Przetestuj coĹ› w domu.

Resetowałem router, bramkę, odkurzacz i wszystko działa póki co :slight_smile:

Przetłumaczone z Google:

Co nadal nie działa na s9+: Spot-Clean i Dock. Pozostałe działają bez problemów. Reset routera lub robota Roomba nie był konieczny.

Zresetowałem router i odkurzacz tylko by utrudnić połączenie, zmienić IP
u mnie odkurzacz serii e5 od czasu uruchomienia aplikacji test działa poprawnie, zwykle błąd pojawiał się po 24 godzinach, zobaczymy jutro.